Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kolejna książka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hunab-ku

PostWysłany: 2010 11 29 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do kreacji i wzajemnych oddziaływań jej na siebie ...
no bo jeżeli na płaszczyźnie energetycznej manifestującej się w doświadczeniu materialnym umawiamy się co do zdarzeń wynikających z koincydencji ja+mój świat i ty+twój świat, to któreś z nas musi zdecydować ... tak ja się podłożę dla Ciebie, albo ty się podłożysz dla mnie, aby ktoś z nas mógł tam jakieś tam doświadczenie mieć. I teraz ... czy jest jakaś równowaga, czy nie ...
Czy jednostki "silniejsze" w kreacji własnego świata wykorzystują te słabsze, czy może rzeczywiście siła umysłu tu i ta (obszar duchowy) nie ma nic do rzeczy, bo tak naprawdę wszyscy jesteśmy równi ...
Tak sobie o tym rozmyśliwam Smile ... mając na uwadze wpływy podprogowe lub jakieś tam inne jednych ludzi na innych ... w wymiarze tutejszym-materialnym.

A co do negatywnych zjawisk typu chemitriale ... z tego co piszesz rozumiem, że musimy informacje o nich zmieniać w pozytywne następstwa, czyli mocno się kontrolować w związku z emocjami, które mogą w nas one wywołać. I nie jest dobrze, jak ludzie nie świadomi tego faktu rozpowszechniają je, zasilając je jeszcze własnym-negatywnym potencjałem ...
No ale skoro jak pisałem ... chyba dobrze, że tych takich olewających ludziaszków jest sporo ... to w sumie dzięki temu i tak chyba niewiele to zmieni Smile (w sensie zmiany potencjału in plus lub minus)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bezpostaciowy

PostWysłany: 2011 02 03 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie zastanawia skoro Ja tworzy wszystko, czyli ułożyło plan zycia na ziemi i wszystko co postanowimy jest zgodne z tym co ustawilo Ja. Więc z punktu widzenia umyslu moglbym nic nie robic i i tak bedzie tak jak postanowiło Ja. Na swoich nagraniach mowisz ze niejedzenie sprawilo ze wiesz o tym i nie polecasz tego innym. A czy ten stan - gdzie wiesz ale pod wplywem jedzenia nie myslisz duzo o tym - daje duzo zabawy czy gdybys mogl wrocilbyc do poprzedniego.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 02 03 21:10    Temat postu: odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Danski88 napisał:
skoro Ja tworzy wszystko, czyli ułożyło plan zycia na ziemi i wszystko co postanowimy jest zgodne z tym co ustawilo Ja. Więc z punktu widzenia umyslu moglbym nic nie robic i i tak bedzie tak jak postanowiło Ja.)
Tak w istocie jest. Ty, jeżeli zdefiniujesz siebie jako umysł i ciało, nie działasz w ramach programu / zakresu / sfery ustanowionej przez JA, jako że jesteś tylko obrazem w wyobraźni JA.

Proszę, sprecyzuj drugie pytanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bezpostaciowy

PostWysłany: 2011 02 06 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kod:
Proszę, sprecyzuj drugie pytanie.

czasami piszesz ze niektórzy mają co Ciebie zal ze ich uswiadomiles ze to tylko gra
a jesli wiesz ze to gra to ta gra nie jest juz ta sama gra
czy ta swiadomosc powoduje duza nude?
czy istoty na wyzszym poziomie rozwoju typu anioly, istoty rządzący na Ziemi, inne kultury we wszechswiecie, czy oni o tym nie wiedza ze zycie to gra a wszystko tworzy JA?
czy moze oprocz JA sa tez inne istoty?

2.prosze wytlumacz tez jak to jest z reinkarnacja na Ziemi i we wszechswiecie, czy my jestesmy tu uwiezieni az dojdziemy do odpowiedniego stanu? Jezeli istnieją istoty nie posiadające ciała to czy są nieśmiertelne? Leszek Żądło opisuje w swoich sesjach reinkarnacyjnych, ze mozna sobie przypomniec co dzieje sie w czasie pomiedzy reinkarnacjami, co to za miejsce? czy anioły, które zostały uwiezione na Ziemi to własnie te istoty, które nami rządzą i jak powiedziales wykonują na nas doswiadczenia?

3.Jak Ty się tego wszystkiego dowiedziales (turysci z predkoscia 400c, cyborgi...) i czy ja moge tez jakos posiasc ta wiedze?
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 02 07 10:30    Temat postu: odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

>> a jesli wiesz ze to gra to ta gra nie jest juz ta sama gra czy ta swiadomosc powoduje duza nude?
*
Wielu poczuje rozczarowania a potem nudę z tego powodu. Większość jednak nie. To podobnie jak z grą w karty albo komputerową, wiesz, że to gra ale jednak lubisz ją i grasz często.

>> czy istoty na wyzszym poziomie rozwoju typu anioly, istoty rządzący na Ziemi, inne kultury we wszechswiecie, czy oni o tym nie wiedza ze zycie to gra a wszystko tworzy JA?
*
Jedni wiedzą, inni nie wiedzą, podobnie jak ludzie na Ziemi.

>> czy moze oprocz JA sa tez inne istoty?
*
JA (wedle moich definicji) nie jest istotą, jest wyobrażoną sobie przez Świadomość indywidualną cząstką.

>> jak to jest z reinkarnacja na Ziemi i we wszechswiecie, czy my jestesmy tu uwiezieni az dojdziemy do odpowiedniego stanu?
*
Każdy sam decyduje, gdzie przybyć i co robić, zanim jeszcze tutaj urodzi się. Często jest to w porozumieniu z innymi, bo mają wspólną pracę grupową.
Z drugiej strony, będąc tutaj w ciele fizycznym, może człowiek czuć się uwięzionym. Ziemia jest odizolowana od reszty wszechświata, coś w rodzaju krat albo szyby, i dlatego tak mało widzimy i wiemy o wszechświecie i gęstości / powszechności w nim życia.

>> Jezeli istnieją istoty nie posiadające ciała to czy są nieśmiertelne?
*
Ciało to obraz w wyobraźni istoty. Może żyć tak długo, jak długo obraz jest utrzymywany. Ciało niematerialne też podlega tym samym regułom co materialne w tym przypadku, czyli może istnieć tak długo, jak długo istota go sobie utrzymuje.
Ciało człowieka jest nieśmiertelne, jedynie umysłem go człowiek z czasem degeneruje i uśmierca.

>> mozna sobie przypomniec co dzieje sie w czasie pomiedzy reinkarnacjami, co to za miejsce?
*
Tak, można. Miejsce, to które sobie wyobrażasz, oczywiście, bo ty sam tworzysz twój świat w umyśle.

>> czy anioły, które zostały uwiezione na Ziemi to własnie te istoty, które nami rządzą i jak powiedziales wykonują na nas doswiadczenia?
*
Uwięzionych aniołów na Ziemi nie znam, może takie są. One nami nie rządzą, one realizują zadania przedsięwzięte przez zmaterializowaniem się tutaj na Ziemi.

>> Jak Ty się tego wszystkiego dowiedziales.
*
Kiedy mnie coś interesuje, zwracam na to uwagę, badam to intelektualnie a potem, jeżeli mam wątpliwości, zwracam intelekt w kierunku intuicji i dostaję właściwe odpowiedzi. Czasem kontaktuję się z istotami, które mają informacje poszukiwane przez mnie.
Powrót do góry
Sportowiec

PostWysłany: 2011 02 09 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jmw jak idzie pisanie książki?Smile nie mogę sie doczekać odpowiedzi pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JMW

PostWysłany: 2011 02 09 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sportowcu, jak do tej pory prawie nic powstało, kilka tekstów tylko. Będąc zajęty badaniami naukowymi nie czuję pchania w kierunku pisania. Kiedy poczuję je wystarczająco mocno, wtedy napiszę.
Powrót do góry
Sportowiec

PostWysłany: 2011 02 11 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko spoko jmw doczekam się mam nadzieje Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: